مقالات آموزشی

تفاوت دارایی و بدهی

آیا شما دارایی می خرید یا بدهی می خرید؟

آیا ماشین دارایی است؟

یا خانه‌ای که در آن سکونت داریم دارایی است؟

آیا خانه ای که اجاره داده شود، دارایی محسوب می شود؟

عشق دیوانه وار

آمار بالا و غیرقابل باوری است!؟
بیش از 35 درصد زوج های جوان در تهران و نزدیک به 9 درصد آنها در شهرهای بزرگ در کمتر از 5 سال اول ازدواج، زندگی زناشویی خود را به پایان می رسانند و به گروه پرشمار «طلاق گرفته ها» می پیوندند.

خودکشی اقدامی آگاهانه و عمدی در جهت نابودسازی و کشتن خود می باشد که آمار بالایی را به خود اختصاص داده است به طوری که در هر صد هزار نفر 10 تا 15 نفر خودکشی می کنند و یا هشتمین علت مرگ و میر به طور کلی و یا سومین عامل مرگ در بین جوانان می باشد.

حتماً برایتان عجیب است که چرا ما در "سایت خودیاری"، مقاله ای با این عنوان گذاشته ایم. محتوای این سایت با آنچه در دنیا با نام کتاب های خودیاری (self-help) شناخته می شود، تفاوت دارد. اگر با ادامه مطلب همراه شوید متوجه این تفاوت خواهید شد اما برای اینکه در جریان هدف و رسالت این سایت را قرار بگیرید، پیشنهاد میکنم اینجا را کلیک کنید. من برای اینکه این موضوع منجر به برداشت دوگانه نشود، در ادامه مقاله به جای کتاب های خودیاری از اصطلاح مرسوم تر آن در ایران یعنی " کتاب ها سمینارهای موفقیت " استفاده می کنم.

خانواده توانا

ممکن است این سوال برای شما بارها پیش آمده باشد که چطور می‌توانم خانواده‌ام را به صورت مثبت تغییر دهم و یا بعضی از آسیب‌های آن را مهار و مدیریت کنم؟

صفحه1 از2

ارتباط با ما

  • آدرس : تهران-محله جیحون-خیابان شهید حمید بهنود-کوچه شهید محسن شیربانی-پلاک 25-طبقه 3
  • کدپستی: 1344984684
  • ایمیل : selfhelpir@gmail.com
  • تلفن همراه : 09124306822
  • تلفن ثابت : 02166661876
logo-samandehi